Nasz zespół


 
          
     
     
   

 

Nela Górska: Prezydentka Sieci Zwierciadeł wybrana podczas Ogólnopolskich Spotkań Teatralnych w 2018 r. Angażowała się w Mazowieckie Zwierciadła zanim to stało się modne - czyli w czasach, gdy były one organizowane przez młodzież z LXXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Emiliana Konopczyńskiego w Warszawie. Jest otwarta na świat, interesuje się marketingiem i mediami społecznościowymi.

     
  Aleksandra Mazurczak: koordynatorka Ogólnopolskich Spotkań Teatralnych "Zwierciadła" 2019. Studentka Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Kierownik produkcji. Producentka sztuki "Kobiet Apetyt Na Szekspira" w reż. Magdaleny Mosteanu, projektu będącego międzynarodową kooperacją specjalistek w dziedzinie teatru. Kierownik artystyczny - Festiwal Nowego Teatru - sztuka: "Kobiet Apetyt Na Szekspira". Opiekun merytoryczny oraz koordynator Podkarpackich Spotkań Teatralnych Zwierciadła. Stażystka w Krakowskim Biuże Festiwalowym, dział: Współpracy biznesowej i sprzedaży. Członkini Samorządu Uczelnianego: Przewodnicząca komisji ds. promocji. II kierownik produkcji w firmie GPlus Production. Interesuję się fotografią noworodkową oraz rodzinną, organizacją produkcji festiwali/ filmów/ sztuk teatralnych, a także malarstwem.
     
   

 

Natalia Tukiendorf: patronaty medialne, promocja - studentka filologii polskiej, członkini SKN, wolontariuszka T.E.A.M. Teatrikon, wolnych chwilach wielbicielka seriali, filmów akcji i spektakli teatralnych. Trenuję karate, kocham robić zdjęcia i być wszędzie, gdzie się da. Podróże stają się moim drugim życiem.

     
   

 

Ola Borzęcka: Cześć! Mam na imię Ola! W tym roku podczas Zwierciadeł będę opiekować się grupami. Zadbam o to, aby wszyscy mieli to, czego będą potrzebować, aby dobrze spędzić ten czas. Na co dzień prowadzę dość aktywne życie- fundacje, projekty społeczne i wiele innych ciekawych inicjatyw na rzecz drugiego człowieka

     
   

 

Djana Berdak: Hej, jestem Djana! Studiuję na II roku Animacji Kultury oraz uczęszczam na zaoczny kurs florystki. Pasjonuję się szeroko rozumianą sztuką i kulturą, które napędzają mnie do życia. Bardzo cenię sobie pracę z ludźmi. Mimo tego, że moją największą pasją jest fotografia, nie ograniczam się tylko do tej dziedziny. Jestem zastępcą redaktora naczelnego ogólnopolskiego portalu muzycznego Music Lovers. Udzielam się w Radiu Centrum, TV UMCS, Politologicznym Kole Naukowym UMCS oraz Zamojskim Towarzystwie Fotograficznym. Ponadto jestem wolontariuszem w takich instytucjach jak Fundacja Teatrikon, Warsztaty Kultury, Nieprzetarty Szlak, czy Teatr im. H. Ch. Andersena. "Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?" ~ Ernst Haas

     
   

 

Darek Figura – Prezes Zarządu Fundacji Twórczości, Edukacji i Animacji Młodzieży – "Teatrikon", pomysłodawca i wieloletni koordynator młodzieżowych Spotkań Teatralnych "Zwierciadła" oraz ogólnopolskiej sieci Spotkajmy Się Teatralnie. Animator kultury, trener, artysta amator.Koordynator Nocy Kultury w latach 2013-2014, stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w roku 2013 i 2019 w kategorii animacja kultury i stypendysta Prezydenta Miasta Lublin w 2015. Pomysłodawca i koordynator projektu "Lokomotywy". Współtwórca cyklu warsztatów projektowania usług (service design) pn. „Lublin Jams”. Zapalony działacz NGO, uczestnik wielu projektów animacyjnych, doświadczony w pracy z młodzieżą oraz w koordynowaniu prac projektowych.